singer dikis makinesi kampanyaları 2022
Çok yakında :

Yeni markamız ile..

   
 
 
 
 
     

Hakkımızda


 
 
Sığlanlar Beko

SİNGER YETKİLİ SATICI
 
 
Hakkımızda:
 
Sıglanlar, Ticaret hayatına 1993 yılında toptan beyaz eşya tüccarlığı ile başlayan Sığlanlar 1993 - 1995 yılları arasında beyazeşya toptancılığı yapmıştır. Firmanın arşivinde çeşitli firmalardan Teşekkür belgeleri bulunmaktadır.Yönetim merkezi İstanbul'da bulunmakta olan Sığlanlar aynı zamanda Singer Dikiş Makineleri'nin Yetkili Satıcısıdır. Mobilya sektöründe de uzun yıllar hizmet veren firmamız movelli ve missmovelli markalarının tescil marka sahibidir. Sektörde uzun yıllar hizmet vermiştir. .
 
 
“En değerli varlığımız; Müşterimizdir” Felsefesi ile yola çıkan firmamız tam 21 yıldır, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. 
 
Dileyen müşterilerimiz firmamızın showroom'unu gezerek satın almayı düşündükleri ürünü inceleyerek de satın alabilirler.
 
İlginiz için çok teşekkür ederiz.
 
www.singeryetkilisatici.com
www.siglanlar.com.tr
info[@]singeryetkilisatici.com
 
 
Sığlanlar ltd.şti. Müşteri Hizmetleri 
Sığla​nlar Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi www.bekoyetkilisatici.com çalışanları olarak temel politikamız; ilişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara beklentiler doğrultusunda en mükemmel hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.
 
Bu yüzden sorularınızı, önerilerinizi ve taleplerinizi önemsiyoruz.
 
Sorularınız için S.S.S Sayfamızı ziyaret edebilir, diğer tüm talepleriniz aşağıda belirtilen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
İlginiz için çok teşekkür ederiz.